Aika

Datum ztráty 17.01.2015
Místo ztráty Moravský Beroun, v lese
Telefon 723454356
Jméno Aika
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Bruntál
Plemeno Chodský pes
Věk 3 roky
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Aika je 3 roky stará fena chodského psa, barva černá se světle hnědou náprsenkou a předníma nohama, okolo tlamy tmavě hnědá. Váží 15-20 kg. Není čipovaná, ani kastrovaná. Obojek na sobě žádný neměla. Je tetovaná v uchu. Ztratila se v lese za Moravským Berounem dne 17.1.2015, utekla za srnou. Dne 19.1.2015 prý spatřena v lese za obcí Dětřichovice nad Bystřicí. Dne 20.1.2015 prý spatřena v obci Dolní žleb u Šternberka. V minulosti občas utekla, ale ihned se vrátila, okolí ztráty vůbec nezná. Je přátelská, ale nyní bude v šoku a bude bojácná. Ostatní pejsky a zvířátka prohání. Nebojí se vody, je zvyklá jezdit v autě. Fyzicky je aktivní. Telefon 723454356

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Aika

Přihlášení: