Aida

Datum ztráty 13.08.2014
Místo ztráty Dolany, (sady)
Telefon 777134331
Odměna ANO
Jméno Aida
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-sever
Plemeno Bernský salašnický pes
Věk 5 let
Barva tricolora
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Aida je 5 let stará fenečka , plemeno Bernský salašnický pes. Je klasická tricolora, z pravé strany má na krku bílý pruh a jednu přední packu má bělejší než druhou. Váží kolem 40 kg. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Ztratila se 13.8. Dolanech. Každý ji tam zná, vždy utíkala do campu. Nyní tam ale nebyla. Okolí zná velice dobře. Je přátelská, ke všem milá. Ostatní pejsky snáší dobře. Fyzicky je aktivní, vody se nebojí, ale dobrovolně se nekoupe. Neměla na sobě žádný obojek, vyvlékla se z něho. Zrovna byla na konci hárání.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Aida

Přihlášení: