Aida a Kessie

Datum ztráty 03.11.2015
Místo ztráty Sruby-Hluboká, Hluboká
Telefon 736421310
Jméno Aida a Kessie
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Ústí nad Orlicí
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky/3 měsíce
Barva černá/černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ztratily se 2 černé fenky - vypadají jak máma se štěňátkem. Starší Aida je kříženka ohaře, na jméno slyší. Váží cca 10 kg, má na sobě modrý kožený obojek se zlatými cvočky. Nemí čip ani tetování, není kastrovaná. Kessie je chlupatější, jsou jí 3 měsíce a má max. 5 kg. Má na sobě červený kožený obojek se cvočky. Ani ona nemá čip či tetování. Jsou hodné. Ztratily se 3.11.2015 mezi 7-8.hodinou ranní. Bydlíme u lesa, mohly se tudy dostat az na Horní Jelení nebo do Borohrádku a různá přilehlá okolí. Jedna paní je prý viděla 5.11. v obci Sruby. Fenky jsou moc hodné a mazlivé, ta větší vždy přišla domů. Prosíme, pokud je někdo viděl nebo odchytl, kontaktujte nás. Moc nám chybí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Aida a Kessie

Přihlášení: