Ahri

Datum ztráty 20.03.2015
Místo ztráty Zlín, Zálešná 1/1104
Telefon 728480894
Jméno Ahri
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2roky
Barva Černo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ahri je 2 roky stará kočka, černo bílé barvy. Váží cca 4-5 kg. Naposledy na sobě: Modrý obojek se známkou. Zmizela 20.3.15 ve Zlíně, ulice Zálešná 1/1104. Okolí ztráty zná jen blízké, byla zvyklá chodit ven. Už několik dní se naše kočička neukázala doma a my nevíme co s tím. Tohle se ještě nikdy nestalo, aby se tak dlouho neukázala. I kdyby se ukázala doma nebo ji viděl někdo ze sousedů aspoň. Ale bohužel nikde nic. Budou ji za měsíc a 3 dny 2 roky... Moc prosím pomozte nám ji najít. Nám i její sestřičce moc chybí :'( Jinak kočička je i kastrovaná. Není čipovaná, ani tetovaná. Občas kulhá na pravou zadní packu. K některým lidem je plachá, k některým přátelská. Je zvyklá na ostatní kočky. Hodně se bojí vody, v autě je zvyklá jen vyjmečně. Fyzicky je aktivní. Kdyby něco můžete se ozývat na telefonní číslo ve dne i v noci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ahri

Přihlášení: