Agísek

Datum ztráty 12.04.2015
Místo ztráty Vraný, Lukov 48
Telefon 603869206
Jméno Agísek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kříženec
Věk Skoro 2 roky
Barva černo-hnědo-bilá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Agísek je skoro 2 roky starý kříženec bígla s ovčákem. Váží cca 25 kg. Měl na sobě černý stahovací obojek. Nemá čip ani tetování. 12.4.2015 k večeru okolo 16-17 hodiny byl asi ukraden!!! Ukraden byl ve Vraném-Lukov. Nikdy dříve neutekl. Okolí zná. Je přátelský, zvyklý i na ostatní psy. Vodu má rád, na cestování autem je zvyklý. Je zvyklý na pobyt venku. Je aktivní. Prosíme o pomoc... Kdo ho viděl nebo má u sebe prosím volejte... Je to člen rodiny... Byli bychom moc rádi kdyby se Agísek našel

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Agísek

Přihlášení: