Agáta

Datum ztráty 27.05.2017
Místo ztráty Karolinka- Stanovnice, Stanovnice LDS 13
Telefon 728996982
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Agáta
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Americký stafordšírský terier
Věk 13 let
Barva Černá s bílými znaky
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Agáta je 13 let stará fena. Již téměř neslyší. Váží cca 20 kg. Na sobě má červený kytičkovaný obojek. Nemá čip ani tetování. Na hřbetě má 2 tukové boule. Agáta odešla v sobotu 27.5.2017 večer, když jsme přijeli po výletě domů a pustili ji, jako obvykle, vyčůrat. Zrovna se hárala. Bydlíme na samotě v lese, zahradu oplocenou nemáme. Agáta tady žije 8 let a nikdy neutekla. Jen jednou se sousedovic psem, když se taky hárala, ale po dvou dnech se zase vrátila. Teď už to je skoro 14 dní a ona nikde. Obvolali jsme obecní úřady jak v ČR, tak v SR, kontaktovali policii, vyvěsili plakáty.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Agáta

Přihlášení: