Agáta

Datum ztráty 31.12.2014
Místo ztráty Křivsoudov, Křivsoudov 149
Telefon 604824258
Odměna 20.000,- Kč
Jméno Agáta
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Rhodézský ridgeback
Věk 8 měsíců
Barva zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Agáta se nám ztratila chvíli před Silvestrovskou půlnocí. Je hodná a klidná, nikomu neublíží. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se nalákat nechala. Na krku má zelený, textilní obojek bez známky a v uchu vytetované číslo 8234. Čip nemá vůbec. Váží cca 20 Kg. Má náprsenku ve tvaru motýla. Takto se nikdy neztratila. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty by znát měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu nemá ráda. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zima jí moc nevadí. Je zvyklá na pobyt venku, ale spí doma... Telefon 604824258

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Agáta

Přihlášení: