Adolfína

Datum ztráty 19.02.2015
Místo ztráty Ostrava, Mlýnská 7
Telefon 604286569
Odměna 600,- Kč
Jméno Adolfína
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 3 Roky
Barva Mourovatá-hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hnědá-mourovatá kočka, většího vzrůstu, přátelská, důvěřivá. Utekla mezi dveřmi na dvůr, kde dělnici pracovali. Čip, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 5 Kg. Povahově je vyloženě společenská. Na pamlsek by se určitě nechala zachránit. Na své jméno slyší a reaguje. Kastrovaná není. Okolí místa ztráty bohužel nezná. Je aktivní, má ráda pohyb, ale zase není hyperaktivní. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Jízda autem se jí moc nelíbí. Je zvyklá převážně na pobyt v bytě, je domácí. Otužilá moc nebude... Telefon 604286569

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Adolfína

Přihlášení: