Adinka

Datum ztráty 14.05.2015
Místo ztráty Lhota u Lipníka, Lhota 63
Telefon +420 737 988 517
Odměna ANO
Jméno Adinka
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Přerov
Plemeno Kříženec
Věk 9 let
Barva bílá s hnědými fĺeky
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Fenka křížence, slyšící na jméno ADY. Je jí 9 let, váží 15kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Je bílá s hnědými fleky. Není kastrovaná, ale nehárá. Ztratila se 14.5.2015 ze zahrady. Byla bouřka, které se děsně bojí. Okolí místra ztráty zná. Na pamlsek zvedá packu (prosí), je důvěřivá, vlídná, poslušná, naposledy ji viděli v obci Lhota u Lipníka nad Bečvou v pátek 15.5.2015, odkud z výběhu od nějaké paní přes noc utekla. Asi hledá cestu domů, ale zřejmě byla při útěku z domova při bouřce silně zdezorientovaná a nevěděla kam běží. Zná prostor Břestu, Chropyně a Rajnochovic, kde bývá často na chatě, kde ale jezdí autem (nezná cestu). Vodu nemá ráda, v autě obvykle zvrací. Je zvyklá na pobyt venku. Je starší a rychle se unaví. STOPA!!! Fenka byla 30.6. nejspíš viděna v okolí obcí Opatovice a Býškovice, okres Přerov!!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Adinka

Přihlášení: