Adinka

Datum ztráty 25.11.2014
Místo ztráty Vítkovice, Středulínského 23
Telefon 733517911
Jméno Adinka
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Německý ovčák
Věk 1.5 Roku
Barva černá se znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Údajně utekla ze zahrady sousedky jež ji měla v opatrovnictví a srazilo údajně Adinku auto na dalnici mistecká v okolí zastavky Kolonie jeremenko. Je to mlada fenka NO, hodná, poslušná prostě mazel. Povahově je hodná a společenská. Má ráda děti a i kočky. Nikdo se jí vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. V době ztráty měla na sobě černý, kožený obojek s vakcinační známkou. Nemá čip, ani nemá tetování. Váží cca 36 Kg. Chronická útěkářka to vůbec není. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty bohužel neznala. Je aktivní, má ráda pohyb. Plavat umí, vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav byl dobrý. Je zvyklá převážně na pobyt venku. Otužilá je, zima jí extrémně nevadí. Moc mě trápí že nevím co s ní je. Proto i když ji máte, nebudu trvat na vrácení jen chci vědět že je v dobrých rukou a ne u lidí vydělávající na štěňatech. Děkuji. Telefon 733517911

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Adinka

Přihlášení: