Adin

Datum ztráty 05.06.2015
Místo ztráty Bezděkov, 3
Telefon 777328096
Jméno Adin
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Šumperk
Plemeno Labradorský retriever
Věk 14 let
Barva krémový
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Adin je cca 14 let starý labrador. Má krémovou barvu. Váží cca 25 kg. Má na sobě červený látkový obojek. Nemá či ani tetování. Není kastrovaný. Ztratil se 5.6, utekl brankou, kterou někdo nechal otevřenou. Dříve už z tohoto důvodu párkrát utekl. Okolí trochu zná. Je velmi hodný, hravý, hodně skáče. Před cizími bude možná trochu ostražitý, ale nalákat na pamlsek se určitě nechá. Plavat umí, ale do vody sám nepůjde. Na cestování autem moc zvyklý není, asi by se ale nalákat nechal. Ani s naložením by neměl být problém, nechá si vše líbit. Je zvyklý na pobyt venku. Je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Adin

Přihlášení: