Adélka

Datum ztráty 28.06.2014
Místo ztráty Dolní Benešov, Hájecká
Telefon 604423867
Odměna ANO
Jméno Adélka
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1 rok
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kočička se ztratila u vodní nádrže Dolní Benešov, kde jsme byli na rybách. Zmizela v místě odtoku, kde ji pravdopodobně vyplašilo projíždějící auto. Je to kastrovaná roční černá kočička jen pod krkem má bílý flíček. Na sobě měla růžový postroj, bez známky. Slyší na jméno Ady (Adélka). Je hravá, trošku divočejší, oči má zabarvené do žluta. Povahově je obezřetnější, ale nakrmit by se nechala. Čip, ani tetování nemá. Nikdy neutekla. Okolí ztráty vůbec nezná. Je aktivní, hravá, má ráda pohyb. Voda jí nevadí. Zdravotní stav dobrý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Adélka

Přihlášení: