Adélka

Datum ztráty 19.06.2022
Místo ztráty Bystřice pod Hostýnem, Sušilova 272
Telefon +420 776 616 978
Jméno Adélka
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Kroměříž
Plemeno Evropská kočka 
Věk
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Adélka je starší mourovatá kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží asi 3,5 kg. Po nedávném zákroku má vyholené čelo, tlapku a krk, na čumáčku jizvu a trápí ji výtok z nosu. Dostává pravidelně léky. Ztratila se 19.6. krátce po 10. hodině dopoledne ze zahrady v Bystřici pod Hostýnem v ulici Sušilova, plot by sama nepřekonala, proto si myslím, že ji mohl někdo s dobrým úmyslem jí pomoct odnést. Prosím, pokud byste o ní měli jakékoliv info, kontaktujte mě. Děkuji!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Adélka

Přihlášení: