Adéla

Datum ztráty 25.05.2015
Místo ztráty Podsedice, Děkovka
Telefon 724555855
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Adéla
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Britská kočka 
Věk 1 rok
Barva modro-šedivá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Adélka je 1 rok stará Britská kočka. Na své jméno slyší. Má modrou-šedou srst, žluté oči, placatější čumáček, výrazně kulatá hlava. Váží cca 4 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná, ještě nemá dorostlé chlupy. Žádné zdravotní problémy nemá. Ztratila se 25.5. ve vesnici Děkovka (okr.Litoměřice) v odpoledních hodinách, když se nevrátila z pravidelné vycházky. Nikdy dříve neutekla, zná pouze blízké okolí. Je velmi přátelská a mazlivá, nemá problém ani s cizími lidmi. Na cestování autem je zvyklá, klidně si sama i naskočí. Je zvyklá především na pobyt doma, je aktivní. Pokud ji někdo uvidí či najde prosím kontaktujte mě na čísle: 724 555 855. Odměna: 3000,- kč. Moc děkuju za pomoc!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Adéla

Přihlášení: