Adam

Datum ztráty 15.07.2019
Místo ztráty Turnovsko, Sekerkovy Loučky
Telefon 736723224
Jméno Adam
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Semily
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 7 let
Barva Melirovaný černo šedý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Adam je 7 let starý pes. Na jméno slyší a váží cca 3 kg. Nemá obojek ani čip. Není kastrovaný. Čerstvě ten den ostříhaný a vykoupaný. Nevysvětlitelně nejspíš odešel z rodinného domu ze dvora odpoledne 15.7.2019 mezi 14.15 až 15:00. Bydlíme ve vesnici Sekerkovy Loučky a od 15.30 jsme ho hledali až do 22.30. Není agresivní je to spíš podivín který rád spí v posteli, značkuje své teritorium. Je mazlivý, kočky ani psi mu nevadí. Strašně moc nám chybí. Prosím kdo ho našel v lokalitě ČESKÝ Ráj prosím vraťte nám ho.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Adam

Přihlášení: