Ad'ik

Datum ztráty 05.06.2015
Místo ztráty Praha, U zeměpisného ústavu 3
Telefon 608857555
Odměna ANO
Jméno Ad'ik
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva Cerny
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Šel jako vždy na zahradu do vnitrobloku a už se nevrátil. Je strašně mazlivý a neboji se cizích lidi. Povahově je společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na jídlo by se nechal nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Prosím o jakoukoliv informaci, strašně mi chybí. Nemá žádný čip, ani nemá tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Za ouškem má malou jizvičku. Váží cca 4-5 Kg. Chronický útěkář to není. Kastrovaný je. V okolí místa ztráty by se vyznat měl - ale jen v tom vnitrobloku. Je aktivní, ale má rád i svůj klid! Vody se nebojí, ale sám do ní nepůjde. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem strašně nerad jezdí! Je zvyklý spíše na pobyt v bytě. Na zimu není zvyklý. Telefon 608857555

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ad'ik

Přihlášení: