Abi

Datum ztráty 05.12.2014
Místo ztráty Šlovice, 6
Telefon 724302840
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Abi
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Australský ovčák
Věk 6 Let
Barva Blue Merle
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Utekla ze zahrady 5.12.2014. Slyší na jméno Abi, je to fenka, rasa Australský ovčák, zbarvení srti Blue Merle. Zřejmě někdo v okolí použil zábavní pyrotechniku :( Nemá čip, ani tetování. Věk 6 let. Má na sobě obojek proti blechám šedé barvy. Povahově je extrémně přátelská, hodná, mazlivá a milá. Nikdo se jí vůbec nemusí bát. Na jídlo se určitě nechá nalákat. Váží cca 20 Kg. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty by znát měla. Je aktivní a má ráda pohyb. Plavat umí, ale nevyhledává to. Sní téměř cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, jezdí ráda. Zima jí nevadí. Je zvyklá na pobyt zejména venku. Telefon 724302840

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Abi

Přihlášení: