Abby

Datum ztráty 24.09.2016
Místo ztráty Praha 4 Braník, U ledáren
Telefon 721102093
Odměna ANO
Jméno Abby
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva černá s hnědým pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Abby je 4 roky stará fenka. Na své jméno slyší. Váží cca 10 kg. V době ztráty na sobě měla černý obojek s modrými pacičkami a šedý antiparazitní obojek. Je čipovaná (941000016036892). Abby se zaběhla v Praze-Braníku (louka u řeky na úrovni sportoviště Hamr), poslední zprávu máme, že ji viděli okolo 11 hod pobíhat po Jižní spojce na úrovni sjezdu na Braník. Stavělo u ní auto, je možné, že ji někdo odchytil. Prosíme o jakékoli informace. Je velice hodná, ale plaché povahy. Děkujeme mnohokrát.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Abby

Přihlášení: