Abbigail

Datum ztráty 27.06.2014
Místo ztráty Doksy, Lesní 458
Telefon 773971222
Odměna ANO
Jméno Abbigail
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Americký staford
Věk 1,5 roka
Barva Písková
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se 27.06.2014 v obci Doksy, ul. Lesní 458. Fenka plemene Americký stafordšírský terier. Slyší na jméno Abbigail. Barva Písková, rok a půl stará. Cestovatelka, hodná, přítulná, nekonfliktní. Ráda přelézá plot. Cizích se nebojí, je společenská! Obojek má červený, se známkou kde bylo tel. číslo, ale asi ho ztratila. Čipovaná není, tetovaná také ne. Chronická útěkářka. Kastrovaná není. Okolí z místa ztráty zná dobře. Má ráda pohyb, je aktivní. Vodu má ráda. Zdravotní stav dobrý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Abbigail

Přihlášení: