3 kočky

Datum ztráty 16.05.2021
Místo ztráty Určice 168,
Telefon 605728176
Odměna 1.000,- Kč
Jméno 3 kočky
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Prostějov
Plemeno Kočka domácí 
Věk 8 let
Barva Mourovatá, černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Zdravím. Bohužel se nám stala hrozná věc. Během posledních květnových 14 dní se nám v Určicích postupně ztratily všechny naše 3 kočky (mourovatý kocour, černobílá kočka a její roční kotě) Kočka byla navíc čerstvě po porodu, koťata porodila zřejmě někde v okolí, reálně jsme nová koťata neviděli … Kočky jsou venkovní, volně žijící. Pohybovaly se většinou v cca 1km perimetru kolem našeho domu (Určice 168, viz. mapka). Budeme rádi za jakékoliv informace, které by objasnily toto záhadné kočičí zmizen

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se 3 kočky

Přihlášení: