Bart

Datum ztráty 26.08.2014
Místo ztráty Medlovice, Medlovice 115
Telefon 773656918
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Bart
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Uherské Hradiště
Plemeno Bernský salašnický pes
Věk 5 let
Barva trikolor
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bart je pět let starý pes, plemeno Bernský salašnicky pes. Je klasické tricolorní barvy, váží 50-60 kg. Nad ocasem má velkou hmatatelnou bradavici. V pravém uchu má tetování č.7217. Ztratil se 26.8. z Medlovic, okres Uherské Hradiště. Podhrabal se pod dvěma ploty. Neměl na sobě žádný obojek, není čipovaný, ani kastrovaný. K lidem je přátelský, na pamlsek by se nalákat nechal. Ostatní pejsky snáší dobře, není agresivní. Nikdy nikoho nepokousal. Nemá v oblibě kočičky. Fyzicky je aktivní, vodu rád nemá. Okolí Medlovic zná, nikdy dříve neutekl. Naposledy byl viděn 10.9. v obci Veletiny, kde ho nafotila i MP, ale nepodařilo se ho odchytit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bart

Přihlášení: