Nevím

Datum nálezu 04.02.2024
Místo nálezu Praha 13 - Stodůlky, križovatka Jeremiášova/ Jáchymovská
Telefon 774587668
Jméno Nevím
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Beagle
Věk Nevím
Barva trikolor
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti nálezu:
Byla jsem na prochazce se svymi pejskami a potkali jsme Bigla nemel obojek, nemohla jsem ho chytit, sve psy nechala doma a sla jsem hledat ho v okoli, hledala asi hodinu ale nenasla jsem, vratila jsem domu a v skupine na FB lidi taky psali ze psa videli ale chytit ho nemohli, pak jsem jeste vyrazela projet okoli autem a bohuzel jsem ho nasla uz mtrviho, srazil ho nekdo u Makra v ulice Jeremiasova, MP ho z silnice ho odstranili. Pokud by ho nekdo hledal posilam foto pro ztotozneni

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: