-

Datum nálezu 27.12.2020
Místo nálezu Praha-Háje, Jurkovičova
Telefon 725847727
Jméno -
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 3 měsíce?
Barva Černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Kotě nalezeno na křižovatce ulic Jurkovičova a Novomeského. Samo k nám přišlo a bylo velmi prochladlé. Nezdá se, že by bylo zvyklé žít venku, pravděpodobně někomu uteklo (pokud jej někdo nevyhodil jako nevhodný dárek). Je velmi přítulné a mazlivé, očividně zvyklé na lidi. Nezdá se, že by mělo nějakou špatnou zkušenost. Nemůžeme si ho nechat. Pokud by měl někdo zájem (a nenašel se majitel), prosím kontaktujte mne na uvedeném telefonním čísle. Jinak jej budeme muset dát do útulku.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: