Vaše příběhy
Zpět do všech příběhů

TONY

Datum ztráty 22.04.2018
Datum nálezu 23.04.2018
Telefon 728035664
Odměna 1.000,- Kč
Jméno TONY
Pohlaví Samec
Věk 10 let
Okres Chrudim
Kraj Pardubický
Plemeno 1 Kříženec
Barva 1 černý s pálením, bílá
Barva 2
Velikost Velká - 18 a více kg

Náš 11 letý kříženec TONY se 22/4 (nedělní odpoledne ... ) vydal na "vycházku". Ze zahrady. Jeho parťačka, fenka , zůstala doma. Hledali jsme ho do pozdních nočních hodin a najezdili při hledání hodně přes 100 km. Rozeslala jsem mnoho zpráv a zadala inzeráty s pátráním, napsala jsem Vám , na obecní úřad, na městskou policii... Dostala se k nám potvrzená zpráva o směru útěku. V noci jsme tím směrem rozšířili okruh hledání. Jenže hledat v noci černo hnědého psa...
Druhý den ráno jsme opět sedli do aut a hledali, hledali. Do pátrání jsme zapojili i přátele.
Potom přišel telefonát od nálezkyně. Slečna, která jela ráno do práce a na silnici potkala našeho psa. Zastavila a naložila ho do auta. Přesto, že pes byl od bahna a je docela veliký... Rozhodla se pomoci. Pes dostal najíst, napít, možnost odpočinku. Slečna pak pátrala po netu zda někdo psa nehledá. Našla inzerát a zavolala nám, poslala nám fotky ( na ověření ). S díky jsme si vyzvedli tuláka.
Naběhal toho opravdu hodně. Naše představa, kde a kam, byla dost mimo. Našel se ve 25 km vzdálené vesnici. Kolik toho skutečně naběhal je ve hvězdách, stejně tak to, kde náš gaučák přečkal velkou bouřku. Byl sice špinavý, ale nebyl promočený. Nakonec musel i k veterináři. Bolelo ho celé tělo a jeho srdíčko dostalo hodně zabrat. Naštěstí se za týden dal do kupy.
Slečna - nálezkyně se zajímala i po předání o to, jak na tom pes je. Myslím, že náš pes potkal anděla.
Tenhle psí výlet skončil šťastně. I díky Vám. Přeji hodně šťastných konců. Petra

 

Diskuse Našel se TONY

Přihlášení: