Vaše příběhy
Zpět do všech příběhů

Toby

Datum ztráty 23.03.2015
Datum nálezu 20.04.2015
Telefon 732471737
Odměna NE
Jméno Toby
Pohlaví Samec
Věk 7, 5
Okres Bruntál
Kraj Moravskoslezský
Plemeno 1 Jorkšírský terier
Barva 1 černo hněda
Barva 2
Velikost Malá - do 9kg

Toby

Dobrý den,
Dnes po obědě ,kdy jsem uspávala svého syna v kočárku nám u domu zastavilo auto a pan, který z něj vylezl se ptal jestli tady náhodou někdo nehledá psa. Když jsem mu řekla že psa hledám ja už téměř měsíc (ztratil se 23.3.) Tak mi řekl ze v tu dobu ho koupil v hospodě od jedněch drevaru kteří dělali u nás za vesnici v lese. Chtěli ho odvézt az do Prahy, ale opili se v hospodě o tři vesnice dál a pak neměli na zaplaceni tak prodali psa, kterého nasli.
Meli jsme velke štěstí, že ještě existují solidní a poctivi lidé. Viděli moji výzvu na Facebooku a dovezli mi ho.Dala jsem jim to co za něj zaplatili a už ho nepustim z dohledu.
Po skoro měsíci jsem už vůbec nedoufala, že se ještě někdy shledame. Toby byl trochu zmateny ale šťastný že nás vidi. Je trosku vyhubly, protoze jim prý nechtěl žrat, ale to si už vylepsime.
Hlavně že je doma živý a zdravy.
Děkuji moc i vam za pomoc při hledání a chtěla bych vzkázat všem komu se ztratil pejsek - nezoufejte - zázraky se ději. Ja jsem už přestala doufat a zrovna když jsme přemýšleli co uděláme s jeho peliskem, taskou, hrackami a pytlem granulí tak se mi vrátil zpet Emotikona smile
Ještě jednou díky.
Pavla Skopalová

Diskuse Našel se Toby

Přihlášení: