Vaše příběhy
Zpět do všech příběhů

Morris

Datum ztráty 26.09.2017
Datum nálezu 27.06.2018
Telefon +420721846595
Odměna NE
Jméno Morris
Pohlaví Samec
Věk 3 roky
Okres Brno-město
Kraj Jihomoravský
Plemeno 1 Kříženec
Barva 1 Mourovaná s bílou
Barva 2
Velikost Malá - do 9kg

Pan Morris je doma!!! Po 9 měsících!!! Tady je jeho příběh...

26. září 2017 se nám ztratil Pan Morris. Sice nekastrovaný kocourek, krásný, mourovaný kocourek s bílými ponožkami, mazel, polodomácí/polovenkovní. Nikdy nebyl pryč více jak den, ani to ne. Jedno ráno ale nepřišel domů vůbec. Tak jsme si íkali, že šel někam za kočkama na rande. Bohužel se ale stále nevracel. Tak jsem vytvořila profil na vašich stránkách a doufala, že se za třeba za týden najde. To se bohužel nestalo. Už jsme skoro přestali doufat, že ho ještě někdy uvidíme. Říkali jsme si, že ho asi přejelo auto, nebo se někde otrávil. Jinak že by určitě přišel domů (i když se něčím přiotrávil v minulosti, přišel domů a okamžitě jsme s ním frčeli na veterinu, kde ho dali sohromady). Z času na čas jsem kontrolovala útulky a r zné skupiny na facebooku. Nikde ale nic nebylo a tak i já jsem asi po půl roce pátrání vzdala.

http://www.psidetektiv.cz/zvire/morris-brno-mesto-2017-09-26

V květnu jsem dokončila školu a v podnělí 25.6. 2018 jsem měla promoci. Po promočním obědě mi došly 2 MMSky z cizího čísla. Myslela jsem, že to bude nějaká reklama nebo spam.... I tak jsem si zprávu stáhla a málem jsem spadla ze schodů. Myslela jsem si, že mám snad halucinace nebo co! Z fotek na mě koukal náš Morris... Nemohla jsem tomu uvěřit a hned jsem paní volala. Po výměně pár dalších fotek jsme došly k názoru, že je to určitě on. Jaké bylo překvapení, když paní říkala, že je to dost divné, protože náš kocour se našel ve městě. Takřka v samém středu Brna. My bydlíme na opačné, okrajové části. Je absolutně vyloučeno, aby se tam kocour dostal sám.

Paní Kočičková (jméno zde neuvadím - nevím, jestli by si to přála), která každý den chodí krmit toulavé kočky, nám pomohla kocourka najít a společnými silami jsme ho nakonec odchytili pod auty. Je zázrak, že ho nepřejelo za tu dobu žádné auto...Této paní patří můj neskonalý obdiv! Každý jeden den chodí krmit kočičky, které nemají domov. Každý den jim koupí a rozdá kolem 12 kapsiček, smetanu, granule a další.

Tato kočičí máma našla inzerát na vašich stránkách, který jsem tam dávala před 9 měsíci. Shodou náhod někdo přidal nález našeho kocourka v téže oblasti na začátku června (což jsem já nevěděla, ale paní ano).

http://www.psidetektiv.cz/zvire/nevim-brno-mesto-2018-06-02

Abych tedy tento příběh uzavřela: Po přesně 9 měsících, kdy už jsme ani nedoufali, je náš kocourek doma!!! Nemá sice polovinu ocásku, má klíšťata a ušní svrab, sem tam nějkou jizvu, jinak se ale zdá v pořádku. Nechá se pohladit, spí na svém oblíbeném místě... Vzpomněl si, kam chodí na jídlo, kde má mňoukat, aby se dostal domů. Ještě stále jsme z toho v mírném, no spíš větším, šoku.

Jak se říká, když si něco moc přejete a doufáte, naděje umírá poslední a nic není nemožné. Je to ten nejleší promoční dárek, který jsem mohla dostat!

Člověku, který našeho kocourka unesl nebo omylem odvezl a možná mu schválně ublížil... to už se asi nikdy nedozvíme... bych chtěla vzkázat, aby se nad sebou opravdu hluboce zamyslel. Kdybych to uměla a ta osoba nám našeho kocoura vzala schválně a se zlým umyslem, prokleju ji až do pátého kolena.Každý to má nastavené jinak, pro nás jsou ale naše domácí zvířátka součásti rodiny a máme k nim velmi silný citový vztah. A proto je jejich ztráta velmi bolestná.

Paní Kočičkové patří náš doživotní dík a velký obdiv za to, co dělá.

S díky za vše

Diskuse Našel se Morris

Přihlášení: