Vaše příběhy
Zpět do všech příběhů

Mili

Datum ztráty 10.06.2017
Datum nálezu 25.06.2017
Telefon 775301404
Odměna NE
Jméno Mili
Pohlaví Samice
Věk 8 let
Okres Pardubice
Kraj Pardubický
Plemeno 1 Britská kočka 
Barva 1 britská whiskas
Barva 2
Velikost Malá - do 9kg

Dne 10.6. se nám ztratila v Přelovicích britská whiskas kočička Mili. Byla zvyklá chodit na lov, ale vždy se vrátila a zdržovala se poblíž. Najednou však nikde nebyla. Hledala jsem jí, kde se dalo. Rozvěsila fotky, poptala se všech lidí na vesnici ve které žijeme. Nikdo jí nikde neviděl. Nejhorší pro mne byl pocit, že nevím co se s ní stalo.
Vyhledala jsem si všechny adresy útulků, depozit v kraji a zvířecího detektiva, kam jsem poslala fotky a informace o ztrátě.

Dne 24.6. přesně po 14 dnech mi volala paní Radošová z depozita v Lovčicích (kam jsem také poslala fotky), že mají mojí kočičku. Ihned jsem sedla do auta a jela si pro ní. Nemohla jsem tomu uvěřit. Zachráncem naší Milči je paní Miláčková, která si ji všimla v Přelouči u drogerie, kde pracuje. Paní Miláčková zavolala do depozita paní Radošové a ta si pro ní s mužem přijela. V depozitu ji identifikovali podle fotek a následně zavolali mě.

Jsem neskutečně šťastná, že existují lidé, kterým není osud zvířat lhostejný. Kde se naše kočička toulala 14 dní, jak došla sama do 6 km vzdálené Přelouče od našeho bydliště se nedozvíme, ale důležité je, že je doma :-) Naděje skutečně umírá poslední.

Diskuse Našel se Mili

Přihlášení: