Vaše příběhy
Zpět do všech příběhů

Micíček

Datum ztráty 22.09.2014
Datum nálezu 13.10.2014
Telefon 603317306
Odměna NE
Jméno Micíček
Pohlaví Samec
Věk 2 roky
Okres Mělník
Kraj Středočeský
Plemeno 1 Kočka domácí 
Barva 1 bílo černá
Barva 2
Velikost Malá - do 9kg

Šťastný příběh znovuzrozeného kocourka Micíčka!!

Micíček je dva roky starý bílo černý kocourek. Je hodně drobný a hubený . Je extrémně plachý !! Specifické na něm je, že když je v klidu tak žere levou přední tlapkou. Nabere si na ni jídlo a jí z pacinky, kterou má od potravy nažloutlou.Žil v domácnosti, kde byli ještě další dva kocourci. Jenže spolu nevycházeli dobře a Micíček byl od nich trápený. Majitelka se tedy rozhodla najít mu nový domov. Našla rodinu, která si ho k sobě vzala. Rodina vypadala důvěryhodně, ale jak se po dvou dnech ukázalo, byl to klam :-( S původní majitelkou rodina nechtěla komunikovat, Micíček prý údajně nového pána pokousal a utekl z nového domova. Byl vždy jen doma, venku nikdy.

S bývalou majitelkou Micíčka jsme zahájili pátrání, rozeslali jsme pátrací SMS do místa ztráty a hned druhý den se ozvala hodná paní, které prý bílo černý kocourek chodí na zahradu. Bylo to cca 1 km od místa ztráty!!

Jenže než se kdokoli stihl zajet na zahradu podívat, kocourek se sice znovu objevil u hodné paní na dvorku, ale byl na tom zdravotně velice špatně. Jen ležel a klepal se. Původní majitelka to měla k místu nálezu daleko, tak vyrazila do akce Městská policie, která kocourka zavezla na veterinu. Bohužel následovala smutná zpráva, že kocourka už nebylo možno zachránit :-(

Kamarád původní majitelky Micíčka pro tělíčko na veterinu zajel, pohřbil a vysadil mu na hrobečku kopretiny. Byli jsme přesvědčeni, že Micíček je v Kočičím nebi, protože popis naprosto seděl na našeho pohřešovaného kocourka.

Dnes (13.10.2014), tři týdny po ukončení pátrání nás kontaktovala původní majitelka Micíčka, že jí kocourka přivezli lidé, kteří bydlí cca 300 metrů od místa ztráty!! Naše radost byla obrovská !! Nálezci Micíčka identifikovali i díky tomu, že si jídlo nabíral a papkal opravdu přední pacičkou :)

Shledání majitelky a Micíčka bylo krásné !! I po tak dlouhé době co se neviděli jí Micíček okamžitě poznal a hned se k ní tulil. Nyní se musí vyřešit situace, aby se všichni tři kocourci ve společné domácnosti snesli !

Micíček bude mít jistě dlouhý a krásný kočičí život. Říká se, že když je někdo prohlášen za mrtvého a není to pravda, bude na světě ještě dlouho :-)

 

Je nám líto kocourka, který v tomto příběhu skončil pohřbený, ale už mu nebylo i přes veškerou snahu pomoci :-(  Kdyby někdo věděl čí kocourek mohl být ( Libiš, Neratovice) ať nás neváhá kontaktovat. Poskytneme informaci, kde je pohřbený.

 

 

 

Diskuse Našel se Micíček

Přihlášení: