Vaše příběhy
Zpět do všech příběhů

Lízinka

Datum ztráty 16.06.2023
Datum nálezu 18.06.2023
Telefon +420608423995
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Lízinka
Pohlaví Samice
Věk 3 roky
Okres Ostrava
Kraj Moravskoslezský
Plemeno 1 Kočka domácí 
Barva 1 bílo mourovatá
Barva 2
Velikost Malá - do 9kg

Lízinka

Dobrý den,

 

kočička nám utekla z bytu v rodinném domě, kde dole sídlí školka. První den jsme chodili kolem domu a hledali v okolí. hledali jsme bez úspěchu i v domě (půda, sklep, byt, školka).

 

Druhý den jsem obvolala jsem nejdříve všechny rodiče, kteří tam ten den měli děti a ti mi všichni řekli, že kočku neviděli, určitě nepustili ven. Poté jsem šla na google a přečetla si, že 95% koček je v těsném okolí místa, kde se ztratili. navíc, že ideální na hledání je noc a svítání. v té době jsme chodili po době i okolí a vyvolávali s baterkou v jedné ruce a misce s jídlem v druhé. nic. Rozhodla jsem se, že takto plachá kočka, navíc neviděna, musí být v domě. Pročesali jsme komplet půdu a chodbu a to nejhorší - sklep plných věcí, si nechali nakonec. Jeli jsme systematicky místnost po místnosti, centimetr po centimetru. Ve třetí místností byla za jednou za skříní, kde vznikla špeluňka.

 

Lovení samozřejmě psycho! Už tak plachá kočka, ještě extrémně vystresovaná. Napřed po dobrém do náruče, ale to dopadlo mým poškrábáním a skokem dolů, poté jí manžel drapl a hodili jsme jí do pytle, přenesli do bytu.

 

Psí detektiv mi pomohl s tím, že jsem se zmobiliozovala, natiskla 150 letáků, všude vylepila (už sundávám), dala na facebook a věděla, že v tom nejsem sama. Kdybychom jí ještě den nenašli, šla bych do placené služby.

 

Mnohokráte děkuji!!!

 

Krásný den :-)

Diskuse Našel se Lízinka

Přihlášení: