Vaše příběhy
Zpět do všech příběhů

Kostička

Datum ztráty 10.10.2023
Datum nálezu 12.10.2023
Telefon 773606611
Odměna 300,- Kč
Jméno Kostička
Pohlaví Samice
Věk 5 let
Okres Kladno
Kraj Středočeský
Plemeno 1 Kříženec
Barva 1 Tříbarevná
Barva 2
Velikost Malá - do 9kg

Nalezená Kostička

Dobrý den,

Chtěli bychom Vám, za nás celou rodinu moc poděkovat, za naději, která nás opustila ve chvíli kdy se kočička ztratila a nemohli jsme jí najít.

Začali jsme tedy hledat po webech, potom co jsme na chodili x hodin a prohledali celé okolí a našli právě psího detektiva, a zaregistrovali jsme ztrátu kočičky. K našemu překvapení reakce ze strany psích detektivů byla opravdu rychlá, ihned jsme měli k dispozici letáky, které bylo možné vytisknout a hned dopravit do schránek po okolí lidem v naději že někdo zavolá s informací že kočičku viděl.

Druhý den v dopoledních hodinách volala paní , která ráno vyndala letáček právě od psího detektiva ze schránky že kočičku viděla u nich ve sklepě a že teď na ní kouká že sedí na zídce u jejich domu, který se nalézal hned o pár domů dále, ale že tam nedosáhne.

Neváhal jsem a vyrazil k této hodné paní, která mě pustila na dvorek a já jsem uviděl po dvou dnech naší Kostičku na zídce, celou vystrašenou, ale né plachou, ona nikdy venku nebyla a po pěti letech se dostala poprvé ven. Řekl bych že i ona mě ráda viděla, neutekla a šla ke mě. Já ji radostí chytl a odnesl zpátky domů, kde dostala pořádnou porci jídla a vody. Je zcela v pořádku a spokojená doma. Budeme ještě absolvovat veterinární prohlídku, protože kočička není kastrovaná.

Ještě jednou moc děkujeme že můžeme napsat díky psímu detektivovy a strašně hodné paní sousedce tento skvělý příběh se šťastným koncem.

Diskuse Našel se Kostička

Přihlášení: