Vaše příběhy
Zpět do všech příběhů

Johanka

Datum ztráty 29.04.2019
Datum nálezu 04.05.2019
Telefon 604810647
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Johanka
Pohlaví Samice
Věk 4 roky
Okres Příbram
Kraj Středočeský
Plemeno 1 Jorkšírský terier
Barva 1 černozrzavá
Barva 2
Velikost Malá - do 9kg

Johanka je doma!


byl to více jak 5-ti denní boj a doslova detektivní pátrání. Díky všímavosti lidí a opravdu výborné spolupráci s příbramskými občany jsme nakonec vytipovaly lokalitu, kde se pravděpodobně Johanka bude vyskytovat. Celou tu dobu jsme spaly s dcerou v autě, držely 24 hodinové hlídky, nainstalovaly jsme 2 odchytové klece ( sklopce ) a nakonec naše trpělivé čekání slavilo úspěch. Po celou dobu jsme se doslova modlily k Bohu, ať to dobře dopadne a Johanka se vrátí živá a zdravá.
V pátek jsme ji za celý den nezahlédly, já jsem už začínala být trochu zoufalá. A najednou, souhra šťastných náhod, Johanka se ukázala. Pozorovaly jsme ji dalekohledem, jak zkoumá okolí sklopce, jak očuchává naše pachové stopy, motá se kolem, ale ne a ne vlézt do klece. Strachy jsme ani nedýchaly. Potom se otočila směrem k našemu autu a vydala se jakoby k nám. Vzhledem k tomu, že nedaleo je hodně frekventovaná silnice, dcera nevydržela, opatrně se vyplížila z auta, zaklekla a šeptem, láskyplně začala Johanku lákat k sobě. A zázrak se stal. Johanka se k dceři připlazila ! Ten pohled, který si mezi sebou obě holky vyměnily, v životě nezapomenu, bylo v něm všechno...
Všem, kteří ztratili svého psího kamaráda můžu doporučit jednu hlavní věc - neztrácet naději a opravdu 100 % se aktivně opřít do hledání.
Jsem neskonale šťastná, že to takhle dopadlo. Johanka je zdravá, bez jediného škrábnutí. Jen na sobě měla asi 200 klíšťat.

Děkuju !!!

Diskuse Našel se Johanka

Přihlášení: