Vaše příběhy
Zpět do všech příběhů

Joey

Datum ztráty 02.06.2023
Datum nálezu 05.11.2023
Telefon 607720650
Odměna NE
Jméno Joey
Pohlaví Samec
Věk 1 rok
Okres Ostrava
Kraj Moravskoslezský
Plemeno 1 Turecká angora 
Barva 1 Bílá
Barva 2
Velikost Malá - do 9kg

Náš příběh

Dobrý den,

díky Psímu detektivu, dobrým lidem a paní Měrkové (Mazlíčci v nouzi) se nám po 5 měsících vrátil náš kocourek Joey. Joey je Kocurek původně domácí, ale protože bydlíme v rodinném domě a on je trošku divočák, často chodil ven, kde si hrál. Běhal po naší zahradě nebo v nejbližším okolí. Na zavolání vždy přiběhl, večer se vracel sám. Jednou však bohužel nepřišel a po několika dnech, kdy jsme ho hledali všude po okolí i na sociálních sítích, jsme ztratili naději, že ho ještě kdy uvidíme. Ztraceného ročního kocourka jsme registrovali na Psím detektivu.
Bez kočičky nám však doma bylo smutno, tak jsme si asi po 2 měsících pořídili kotě, kočičku z nechtěného vrhu, která je mazlík, jakoby nám chtěla ztraceného kocourka vynahradit.
Teď, téměř přesně po pěti měsících, se nám ozvala paní z útulku Mazlíčci v nouzi, že jí přivezli kocourka, který se toulal venku a podle Psího detektiva vypadá jako náš Joey. Joey je totiž Turecká Angora (bez PP), a takových se venku moc netoulá. Byl nalezen po dlouhé době, navíc celkem daleko od domu, ale do útulku jsme se hned jeli podívat a nebylo pochyb.
Po 5ti měsících je Joey zase doma. Kde celou dobu byl, netušíme, naštěstí je v dobrém stavu. Teď už jen, aby si skamarádili s kočičkou, která u nás už 3 měsíce také bydlí :-)
Přeji všem, aby jejich příběh ztraceného chlupatého kamaráda měl také šťastný konec.

Eva s rodinou

Diskuse Našel se Joey

Přihlášení: