Vaše příběhy
Zpět do všech příběhů

Harley

Datum ztráty 06.08.2018
Datum nálezu 17.09.2018
Telefon 725476205
Odměna NE
Jméno Harley
Pohlaví Samice
Věk 1,5 roku
Okres Praha-město
Kraj Praha
Plemeno 1 Kříženec
Barva 1 Zrzavo-bílá
Barva 2
Velikost Malá - do 9kg

Dobrý den,
Chci moc poděkovat stránkám psí detektiv za jejich činnost a všem zvířecím přátelům, že nejsou lhostejní a jsou ochotni pomoci.
Díky milým a všímavým lidem se našla i má Harley a to po měsíci a půl, kdy už jsem téměř nevěřila.
Zatoulala se začátkem v srpna, po stěhování do jiného bytu, ve stejném bydlišti, jen o patro níže. Podle rad z webů i od známých jsem chodila každou noc hledat a volat. Rozvěsila jsem spousty letáčků.
Občas se někdo ozval, já utíkala s nadějí, že je to má kočička, bohužel neúspěšně. Nyní už vím, že jsem chodila hledat na špatná místa.
Po měsíci a půl se mi ozvala milá paní, že kočičku spatřila na svém dvorku. Téměř jsem nevěřila, po tolika neúspěšných pokusech, že se může jednat o mou Harley, ale když jsem zjistila, že dvorek je přímo ve vnitrobloku u mého bytu, získala jsem obrovskou naději. Budu si ještě dlouho vyčítat, že jsem hledala spíše dál od baráku, než abych pátrala ve vnitroblocích, myslela jsem, že se tam nemá kočička jak dostat. Ale jsou vskutku vynalézavé.
Hned jsem na místo jela, kočička byla schovaná na dost neudržovaném dvorku, ale hned jak zaslechla můj hlas, začala mňoukat. Ke mně ovšem sama vůbec nechtěla. S pomocí velmi milé paní jsme kočičku naháněly a když se nám to podařilo, kočičku jsem chytila, a ta se mě držela jako klíště až domů. Jsem šťastná a přeji všem, kterým se stalo stejné neštěstí, aby neztráceli naději a věřili. Je skvělé, že jsou mezi námi lidé, kterým nejsou lhostejné zvířecí osudy.

Děkuji za vše a přeji mnoho štěstí a spoustu příběhu se šťastným koncem

Diskuse Našel se Harley

Přihlášení: