Vaše příběhy
Zpět do všech příběhů

Filípek

Datum ztráty 06.06.2019
Datum nálezu 31.08.2019
Telefon 737605842
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Filípek
Pohlaví Samec
Věk 3 roky
Okres Ostrava
Kraj Moravskoslezský
Plemeno 1 Kříženec
Barva 1 Rezavý
Barva 2
Velikost Malá - do 9kg

Před 3 měsíci jsem ho darovala pánovi ktery se mi ozval na Můj inzerát, kde jsem Filipka nabídla do dobrých rukou na baráček s přístupem dovnitř. Filipka jsem našla venku před 2 lety, doma porad rval, chtěl jít ven, proto jsem ho darovala.Bohuzel ja blbec si nevzala kontakt, co jsem měla bylo jen tel.cislo.Velka chyba. Pan slíbil ze se bude mit Flipek dobře, bude venku i doma. Volala jsem po 3 dnech jak se má Filípek, prý dobře.

Za týden mi pan poslal smsku, že Filipek utekl, ve mě by se krve nedorazil, šok! Hned po přečtení jsem mu volala, ovšem pan už se mnou ne komunikoval, nebral telefon, ani ne odepsal na sms. Tak a co ted? Kde ho mám hledat? Pan řekl, že je z Ostravy Polomi, tak se týden jezdilo tam.Psala jsem k Vam na Vaše stránky Psí detektiv, na všechny skupiny kde se dalo a prosila o pomoc. Byla jsem nucena to řesit přes policii, ovšem ti mi řekli hledejte v lese poblíž Glóbusu v Ostravě. Cože? V lese? Umi si někdo představit jak je ten les veliký? Bylo to hledání jehly v kupce sena. Ovšem ja to nevzdala, napsala jsem panovi, že budu tak dlouho hledat až najdu pana nebo Filipka živého či mrtveho. Mela jsem výčitky svědomí, co jsem vstoupila do lesa, prosila a volala na Filipka ať mi odpustí co jsem mu udělala, ať se mi vrátí domů. Jezdila jsem i 2x denně a procházela les a lepil a letáčky s fotkou. Jednou mi volali ze viděli Filipka v Plesne v Ostravě, tak jsem se zaměřila tímto směrem. Dala dokonce sklopec, ale nic. Mela jsem tam hodně lidi, kteří mi pomáhali, děkuji.

Před týdnem jsem dostala nápad, zavolala jsem opět pánovi ale pod skrytým číslem. Pan to zvedl, řekl Prosím a predstavil se jmenem. Zeptala jsem se , je u vás Filípek? Rekl není. Ja- chodi k Vam na jídlo? Rekl, né. S chutí jsem se pak zasmála jak jsem ho dostala. Pan dostal zřejmě strach abych k němu neprijela a neudelala ostudu. Za 2 dny mi pan volal ze mi doveze Filipka. Pánovi jsem neřekla nic, jen jsem si vzala očkovací průkaz a důležitý byl Filípek. Vytáhla jsem ho z přepravky a ty slzy radosti šly sami, nešlo přestat, byly to smíšene emoce. Mela jsem obrovskou radost, že je zpátky doma, byl pocurany, a jeho váha nic moc, po zvažení ze 7kg byla váha 5kg, jelikož je veliký tak blízko pohubly. Hned jsem odjela s Filipkem na veterinu (mam doma dalsi 3 kocky )kde jsem už volala na kontrolu. Dostal pipetky na blechy, klíšťata, odčervení, jinak byl bez teploty a v poradku.

Všem bych tímto chtěla moc podekovat, děkuji. Byl to ten nejkrásnější den pro mě a už nikdy nikam nikomu, to ti Filipku slibuji. Krásný den všem.

Diskuse Našel se Filípek

Přihlášení: