Vaše příběhy
Zpět do všech příběhů

Ferda

Datum ztráty 02.11.2016
Datum nálezu 13.08.2018
Telefon +420736605346
Odměna NE
Jméno Ferda
Pohlaví Samec
Věk 3 roky
Okres Beroun
Kraj Středočeský
Plemeno 1 Kříženec
Barva 1 šedobílá
Barva 2
Velikost Malá - do 9kg

Ráda bych se s Vámi podělila o nádhernou zprávu, kdy se podařilo navrátit kocourka ztraceného téměř před dvěma lety.

Viz odkaz http://www.psidetektiv.cz/zvire/ferda-praha-zapad-2016-11-02 se při dopravní nehodě ztratil kocourek Ferda. Bohužel se nárazem rozbila přepravka ze které kocourek utekl. Majitel, starší pán, byl z toho velmi nešťastný, kocourka sám hledal, vyvěšoval letáčky, volal po veterinářích, záchranných organizacích, najít Ferdu se mu však nepodařilo.

Na začátku srpna jsem stavěla na té samé benzíně pozdě večer já. Benzínka byla tou dobou v rekonstrukci, nikdo tam nebyl, jen řidiči kamiónů. V trávě u svodidel pobíhal kocourek. Ano, tušíte správně, Ferda:-) Skoro na dálnici. Osobní auto nikde žádné, majitel žádný, kamioňáci mi potvrdili, že kočky nemívají, sem tam malého pejska, ale kočky prý ne. Protože granule pro kočky tvoří standartní výbavu mého auta, velmi rychle se nechal přesvědčit, aby přišel. Nebyl vůbec bojácný a tak už za chvíli seděl na zadním sedadle směr Plzeň. Majitele jsem začala hledat následující den, viz http://www.psidetektiv.cz/zvire/nezname-beroun-2018-08-01, inzeráty byly sdíleny do všemožných fcb kočičích skupin. Nicméně, najít majitele se podařilo díky Psímu detektivovi, známá, která měla kocourka na hlídání, si dala tu práci a tak dlouho hledala, až našla ten správný inzerát:-)

Nyní je Ferda, téměř po dvou letech zpět doma, setkání to bylo velice krásné a téměř zázrak, že to Ferda takovou dobu přežil. Pán je moc šťastný a Ferda snad též... jen si musí zvyknout, že už nebude kočičí jedináček, ale přibyla mu kámoška, aby páníčkovi nebylo smutno:-)

Diskuse Našel se Ferda

Přihlášení: