Vaše příběhy
Zpět do všech příběhů

Caty

Datum ztráty 27.06.2019
Datum nálezu 09.07.2019
Telefon 777028029
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Caty
Pohlaví Samice
Věk 4 roky
Okres Praha-město
Kraj Praha
Plemeno 1 Mainská mývalí kočka 
Barva 1 šedo, hnědo,bílá
Barva 2
Velikost Střední - 10-17kg

Ráda bych se s Vámi podělila o příběhu ztráty a nalezení naší 4 leté kočičky Caty, která žije v panelovém bytě ve 4. patře a o víkendech si trajdá svobodně po okolí u chaty v Krkonoších.
Bylo velké horko a tak jsme otevřeli i velká okna, která nemají zasíťování. Bohužel, jsme nedovřeli dveře a Katy pravděpodobně někdy v nočních hodinách vypadla z okna. Na kluzkém plechovém parapetu jsme našli jen vyryté rýhy od drápků, jak se snažila zachytit.
Hned druhý den jsme vylepili spoustu plakátů po okolí a neustále jsme jí volali a chodili hledat po okolí. Jak v nočních, tak i ranních hodinách. Nikdo se nám neozýval a nikdo z místních spolubydlících, pejskařů a lidí v okolí jí neviděl. Po 11ti dnech, když jsme se večer vraceli z hor syn zahlédl u popelnic kočku přesně jako Caty. Volal na ní, ale utekla do křoví. Pak jsem jí začala volat s manželem a Caty se sama jemným mňoukáním ozývala zpět, až jsem ji odchytila a odnesla zpět domů.
Byla velice hladová a vychrtlá a po celém těle měla cítit kosti.
Jen jsem vám všem chtěla sdělit, že se nějakým záhadným způsobem dokázala pohybovat celých 11dní po sídlišti, aniž by jí někdo zahlédl. Je pro nás velkou záhadou, kde se celou tu dobu schovávala. Držíme palce všem, kteří své miláčky ztratili, aby je opět našli, protože shledání je doopravdy nádherné. 

Diskuse Našel se Caty

Přihlášení: