Vaše příběhy
Zpět do všech příběhů

Buddy

Datum ztráty 16.02.2022
Datum nálezu 16.02.2022
Telefon 737138966
Odměna NE
Jméno Buddy
Pohlaví Samec
Věk 4 roky
Okres Znojmo
Kraj Jihomoravský
Plemeno 1 Americký staford
Barva 1 černobílý
Barva 2
Velikost Velká - 18 a více kg

Dnes dne 16.2.2021
Jsem s Baddym jela na veterinu, na klasické očkování, když jsme odcházeli tak mi doktorka říkala že, dnes bude ospalí a klidný, ovšem opak byl pravdou. Protože v autě hrozně vyváděl (což není zvykem) až se začal škrtit, tak jsem při první možnosti zastavila, abych ho na chvilku vytáhla ven. Bohužel i když jsem ho v autě měla přivázaného, tak se mi vysmekl a zmizel v lese. Dobrou hodinu jsem za ním chodila, protože doběhnout by byl nadlidský výkon. Cca po hodině se mi ztratil z dohledu i doslechu. Tak jsem začínala trochu panikařit.
Zkontaktovala jsem veterinu, na které jsem předtím byla a poprosila o radu co mám dělat. Ti mi doporučili zavolat na policii, což jsem hned udělala. Bohužel mi oznámili že, mi nijak nedokáží pomoct ale že, si uloží moje číslo, kdyby někdo volal.
Nakonec mě napadlo obvolat okolní obce aby, rozhlásili v rozhlase že, se ztratil pes. Tak jsem sedla do auta a jela a obec pro telefonní číslo. Jakmile jsem dojela na místo tak jsem začala volat starostovi Lesonic, měla jsem štěstí že, jsem narazila na hodného starostu, který mi velice ochotně nabídl pomoc ve formě obeslání SMS, uveřejněním na stránkách obce i rozhlášením v rozhlasu, když jsem dovolala, volala mi policie že, se našel pes. Okamžitě jsem nastartovala auto a jela na místo nálezu, ovšem už z dálky jsem viděla že, můj Baddy to není. Tak jsem pánovi aspoň pomohla s naložením psa do auta a jela zpátky hledat. Protože už se stmívalo, tak jsem jen jela pomalu kolem místa kde se ztratil a z plna hrdla se ho snažila přivolat. Po chvilce jsem zastavila auto aby, popřípadě mohl za mnou doběhnout. Párkrát jsem ještě zavolala a začala jsem volat dalšímu starostovi tentokrát do Miroslavských Kninic poprosit o pomoc, ten mi řekl že rozešle SMS. Když jsem dovolala, tak jsem naposledy se snažila přivolat psa, ale bez úspěchu.
Tak jsem jela dom, kde jsem právě zkontaktovala Psího detektiva. Kde se mi ozvala příjemná paní která mi pomohla s letáčkem i vyřešit nedostatky s čipem.
Baddy byl ten den nalezen v Lesonicích jak mě hledal. Díky tomu že, měl známku s telefonním číslem, se mi úspěšně vrátil celý špinavý domů.
Tímto bych chtěla na vás apelovat, dbejte na to aby váš mazlíček měl vždy na sobě obojek s medailonkem nebo známkou.

Diskuse Našel se Buddy

Přihlášení: