Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad

Online jsme 9-20, infolinka pro akutní případy nonstop

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací dron s termokamerou

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 1290 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Karel

Praha-město Karel je 4 roky starý černobílý kocour. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný a váží cca V kg. Je to větší kocour, bojácný. Má masku na obličeji.

Gigi

Praha-město Gigi je 4 měsíce staré mourovaté kotě. Má na sobě postroj a je čipovaná. Není kastrovaná. Je zvyklá být doma, ven chodí na procházky na vodítku. Ztratila se v ulici Průběžná u Hasičů. Měl jsem ji v autě, spala ještě na předním sedadle (spolujezdce). Když jsem vyšel ven a otevřel kufr, Gigi vyběhla za mnou, lekla se projíždějící tramvaje a utekla. Majitel je nevidomý!!! Pište prosím sms nebo email!

Buzz

Pardubice Buzz je 2 roky starý kocour. Obojek ani čip nemá, je kastrovaný a váží cca 3,5 kg. Je zvyklý doma i venku, ale nikde se netoulal. 14. 2. odešel v 15.30 ven a už se nevrátil.

Elína

Písek Elina je 14 let stará černá fenka jezevčíka. Na krku má černofialový obojek a je čipovaná. Je kastrovaná a váží cca 8 kg. Ztratila se na procházce v lese u obce Nevězice. Je stará, špatně slyší a hůře vidí. Je přátelská a kontaktní.

Jack

Beroun Jack je 10 let starý černohnědý kocour. Nemá obojek, ale je čipovaný. Je kastrovaný a váží cca 7 kg. Večer standardně odešel ven jako každý den a ráno už nedorazil. Prošli jsme okolí, ale neviděli jsme ho. Má rád lidi a nebojí se jich.

Celesta a Ruby

Litoměřice Celesta je 3 roky stará černá fenka anglického kokršpaněla. Na krku má obojek a je čipovaná a váží cca 16 kg. Ruby je 1 rok stará fenka anglického kokršpaněla v barvě černá s pálením. Na krku má obojek, je čipovaná a váží cca 12 kg. Fenky se ztratily na procházce u vesnice Charvátce.

Kuba

Praha-západ Kuba je 2,5 roku starý kocour. Obojek ani čip nemá, kastrovaný není a váží cca 4,5 kg. Kocour je plachý, ale přítulný. Zvyklý doma i venku, nikde se netoulal.

Ellis

Přerov Elliska je 14 let stará fenka knírače. Nemá obojek, ale měla žluto-hnědý obleček. Je čipovaná, kastrovaná a váží asi 6kg. Už špatně vidí a slyší. Ztratila se mezi 7:30 a 7:45 v sobotu 3.2. poblíž lomu u obce Výkleky. Určitě nikam neběžela, spíš nevěděla, kam jsme šli a vrátila se k autu, a někdo si možná myslel, že ji tam někdo vyhodil. Než jsme se vrátili, už nikde nebyla, hledali jsme celý den. Bere léky na srdce, potřebujeme ji tedy najít co nejdříve!!!

Otík

Praha-město Otík je 8 let starý mourovatý kocourek. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný a váží asi 6,5kg. Je mohutnější, mourovatý s bílými ponožkami a náprsenkou. Ven chodil pravidelně a někdy i na celý den.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!

Přihlášení: