Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Dixi

Kladno Dixi je 5 let stará fenka. Obojek nemá, čipovaná není, má tetování a váží cca 7 kg. Na své jméno slyší, když je vystrašená hodně štěká, ale nic neudělá.

Čizi

Liberec Čizi je 6 let stará mourovatá kočka. Obojek ani čip nemá, je kastrovaná a váží cca 3,5 kg. Je strašně hodná, přátelská, ale momentálně určitě velmi vystrašená. Okolí nezná, jsme nově přestěhovaní, je zvyklá být jenom doma. Utekla v nestřeženém okamžiku, když byl majitel na zahradě. Děkuji za každou informaci!

Mikeš

Praha-východ Mikeš je roční kocour. Na jméno slyší a váží cca 5 kg. Má čip a je kastrovaný. Ztratil se 23.11.2019 v okolí ul. Masarykové popř nádraží. Běžně se netoulá, drží se domova. Možná se někam nechal omylem zamknout do sklepních či půdních prostor. Je dominantní vůči ostatním kočkám, je zvědavý, vždy hladový ale hrozný mazlík.

Haki

Praha-západ Haki je 6 let starý pes. Na jméno slyší. Měl na sobě šedý antiparazitní obojek, černé kšíry značky Nonstop a 20m dlouhé vodítko. Nemá známku, má čip. Není kastrovaný. V sobotu 30. listopadu v 15:30 se v lese mezi Všenory a Černolicemi (49.9229675N, 14.3000836E) ztratil pes západosibiřská lajka (23kg, 56cm). Jestli jste psa viděli, prosím dejte mi vědět.

Fíbí

Praha-východ Fíbí je 3 roky stará fenka. Na jméno slyší. Váží cca 12 kg. V době ztráty na sobě neměla obojek. Má čip a je kastrovaná. Ztratila se v lese, byla viděna na dálnici. Je velmi bázlivá.

Micinka (Ajka)

Šumperk Micinka je 4 roky stará kočka. Na jméno slyší. Váží cca 3,5 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. V minulosti byla nejspíš týraná, protože mňouká jen minimálně, většinou jen otevírá pusinku a naznačuje mňoukání. V minulosti prodělala zlomeninu pravé zadní nožičky a při chůzi ji zvláštně "vyhazuje" do boku, nejvíce je to vidět, když jde ze schodů. Jinak je to velký mazlíček.

Maggie

Ostrava Maggie je 1 rok stará žlutá andulka s oranžovým zobáčkem, levou nožičku má pokroucenou už od mala, peří na křídlech má oškubané od svojí mamky, ještě jí to pořád dorůstá. Je trochu plachá, ale na ruku by měla vylézt, je uřvaná.

Křupka

Prachatice Křupka je asi 14 let stará fenka. Je skoro slepá. Nemá obojek. Zda má čip, nevíme. Pochází z útulku. Váží asi 2 kg. Ztratila se v pátek 22.11.2019 kolem 17.hodiny při venčení.

Skip

Cheb Skip je 7 měsíců starý kříženec německého a belgického ovčáka. Má na sobě tmavě modrý kožený obojek, čipovaný není. Není kastrovaný a váží asi 20 kg. Je hodný, důvěřivý, zvyklý na lidi i jízdu autem.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!