Zrzík

Datum ztráty 23.04.2022
Místo ztráty Pečky, Barákova 661
Telefon 732148910
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Zrzík
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2 roky
Barva rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Zrzík je 2 roky starý rezavý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 6-7 kg. Momentálně je po léčbě s akutním selháním ledvin, má vyholený krk a břicho, má problémy s močením. Není zvyklý na cizí lidi, nikdy nebyl venku. Nejspíše bude v okolí zalezlý a potichu, nic se nedá vyloučit. Doma je mazlivý, slyší na jméno Zrzík, nevím, jestli by reagoval na cizí. Proběhl nám ven dopoledne 23.4. v Barákově ulici v Pečkách (okolí ZUŠ). Prosím, jestli bydlíte v okolí, můžete prohledat zahrady zda není pod něčím zalezlý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Zrzík

Přihlášení: