Johann

Datum ztráty 17.02.2021
Místo ztráty Praha 5 - Radlice, Na Farkáně III 170/8
Telefon 608818958
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Johann
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 3 roky
Barva bíločerná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Johann je 3 roky starý bílomourovatý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 5 kg. K cizím lidem i zvířatům e plachý. Je zvyklý chodit sám ven, ale tráví s námi čas i doma. S drobnými výnimkami (návrat maximálne na druhý deň) sa však domov vracia denne, čo nie je aktuálny prípad - naposledy bol videný pred troma dňami. Je možné, že zmiznutie súvisí s novým členom domácnosti, psom, ktorý je však mierny a priateľský - aj ku kocúrovi - a socializácia sa zdala prebiehať rýchlo a úspešne. Kocúr zmizol 3 dni po príchode psa.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Johann

Přihlášení: