Denny

Datum ztráty 13.01.2016
Místo ztráty Okrouhlo, Okrouhlo 209
Telefon +420608443355
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Denny
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Siamská kočka  
Věk 9 měsíců
Barva Late, hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Deny je 9 měsíců starý kocourek. Slyší na své jméno a také na čiči. Váží okolo 2,5 kg. V době ztráty na sobě neměl žádný obojek. Čip ani tetování nemá. Kastrovaný není. Vzhledem k tomu, že s námi několikrát cestoval v prostorách motoru auta, je možné, že muže být v lokalitě Točná, Dolní Břežany, Okrouhlo, Praha Ruzyně, Praha Smíchov a Střešovice ÚVN. Ztratil se nám pravděpodobně 13.1. Děti jsou na kocourka fixované . Odměna pro nálezce 1000,- Kč. Předem děkujeme za pomoc.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Denny

Přihlášení: