Cézar

Datum ztráty 21.07.2021
Místo ztráty Praha 4 - Jižní Město, Hornomlýnská - naproti v lesoparku
Telefon 792745112
Odměna ANO
Jméno Cézar
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 9 let
Barva Bíločerná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Cézar je 9 let starý bílo černý kocour. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Je to bytový kocour, ven vůbec nechodí. Vyvlíknul se z kšírů při návratu z první procházky, lekl se právě procházejících lidí a zalezl do křoví hned u štěrkové cesty paralelní s ulicí Hornomlýnská. V místě je lavička ,z 2.strany soukromá zahrada .Později přeběhl cestu směr hlouběji do lesa. Vždy, když jsem už byla u něj, popošel dál, držel se blízko mě v maliní. Po asi 2h přestal odpovídat na volání.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Cézar

Přihlášení: