Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad

Online jsme 9-20, infolinka pro akutní případy nonstop

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací dron s termokamerou

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 1290 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Pacička

Praha-město Pacička je 8 let stará mourovatá kočka, nemá obojek ani čip, je kstrovaná, váží cca 5 kg a je zvyklá být doma i venku. Je hodná a mazlivá, akorát se někdy ráda toulá. Pořád jsme doufali, že přijde, ale bohužel se pořád nevrátila. Je mourovatá s rezavým nádechem a má natržené své levé ouško. Cizích lidí se asi trochu bojí. Moc nám chybí :(

Lyzzy

Praha-město Lyzzy je 4 měsíce stará želvovinová kočka. Nemá obojek ani čip, není kastrovaná, váží cca 1,5 kg, je velmi drobná a malá a je zvyklá být doma i venku. Je přítulná a společenská. Lidí se nebojí a téměř nemňouká. Bohužel se schovávala v autě a my o tom nevěděli. Vypadla jen cca 50 m od domu. Naposledy byla viděna na rohu ulic Korandova a Havlovického. Může být zraněná.

Julián

Praha-východ Julián je 8 let starý mourovatý kocour. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný a váží cca 5 kg. Slyší na jméno Julián, Julín, Julík. Odešel v pondělí 25.9. odpoledne a večer už se nevrátil, což se nestává. Nikdy nebyl déle pryč než jeden den. Je velmi přátelský, bojí se pouze dospělých mužů. Má vyražený levý horní špičák.

NELLY

Praha-východ Nelly je 3 roky stará fenka. Obojek nemá, je čipovaná i tetovaná a váží cca 3,5 kg. Je moc hodná, hravá, ale vůči cizím nedůvěřivá. Je černá a má bílou náprsenku, tlapky a konec ocásku. Nelly je malinká, ale má vysoké nohy. Nyní je ostříhaná na krátko, pouze hlavu, nohy a ocásek má chlupaté. Paničku má v nemocnici a je na hlídání u dcery, při venčení se lekla, utekla a už se nevrátila.

Rozarka

Zlín Rozárka je 3 měsíce stará kočka. Obojek měla žlutý, ale mohla ho ztratit. Čip nemá, kastrovaná ještě není a váží cca 1 kg. Slyší na jméno Rozárka, je přítulná a hodná. V nestřeženém okamžiku nám utekla ze zahrady.

Bergil

Mladá Boleslav Bergil je 1,5 roku starý pes. Má antiparazitní obojek, je čipovaný i tetovaný a váží cca 35 kg, kastrovaný není. Je hodný, nekonfliktní, ale vůči cizím opatrnější, je v dobré kondici, zdravý, mladý. Ztratil se při výcviku, utekl za zvěří s dalším psem, vrátil se jen jeden. Buď bloudí po okolí, nebo ho někdo našel a odvezl, nikde ho nikdo nespatřil od čtvrtka odpoledne.

Ares

Kutná Hora Ares je 2 roky starý pes plemene american bully. Na krku má obojek, kde má uvedeno jméno, tel. na majitele a adresu. Je čipovaný, není kastrovaný a váží cca 40 kg. Podařilo se mu utéct ze zahrady.

Piper

Praha-město Piper je 2 roky sará mourovatá kočka. Má na sobě černý obojek s oranžovou visačkou, na které jsou její údaje. Čip nemá, je kastrovaná a váží cca 2 kg. Je pouze domácí kočka. Vzali jsme ji mimo domov v přepravce, kvůli opravám. Bohužel její klec byla lehce rozbitá, dveře se otevřely a ona utekla.

Eugen

Praha-město Eugen je 14 let starý velký kocour. Nemá obojek, ale je čipovaný. Je kastrovaný a váží cca 6 kg. Ráno 18.9. odešel po kapsičce ven jako vždy a od té doby už nepřišel domů. Hodný, vitální na svůj věk. Nemá v tlamce zuby.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!

Přihlášení: