Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad

Online jsme 9-20, infolinka pro akutní případy nonstop

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Knaf

Praha-město Knaf je 2 roky starý kocour. Obojek nemá, je čipovaný i kastrovaný a váží cca 7 kg. Je zvyklý žít pouze doma, ven nechodí a okolí nezná.

Miso

Brno-město Miso je 1,5 roku starý kocour. Obojek ani čip nemá, je kastrovaný a váží cca 4 kg. Má problém s dásněmi a musí jezdit na injekce. Chodí ráno ven a odpoledne se vrací. Je zvyklý spát u nás v posteli, nikdy nebyl venku přes noc. Včera (25. 11. 2021) se nevrátil domů.

Minie

České Budějovice Minie je 1 rok stará mourovatá kočička. Obojek ani čip nemá, je kastrovaná a váží cca 3 kg. Důvěřuje lidem a má je ráda, je přítulná a velmi hodná. Žije doma a chodí pravidelně ven, ale nikdy se netoulala. Slyší na jméno Minie, Mína, Mínuška. Zmizela v noci z neděle na pondělí, ráno už nepřišla.

Liduška

Brno-město Liduška je 3 měsíce stará černobílá kočka. Nemá obojek ani čip a váží asi 1-2 kg. Má bílou špičku ocásku. V době ztráty brala antibiotika. Ztratila se ze zahrádky, dřív ji nikdy neopustila.

Mourek

Praha-západ

Hank

Beroun Hank je 7 let starý pes. Obojek nemá, je čipovaný . Váží cca 10 kg, kastrovaný není. Je hodně kamarádský, mohl nastoupit i k někomu do auta. Nejspíš prolezl někde plotem a vyběhl na silnici. Kde běhá, netušíme, okolí jsme prohlédali hned jak jsme zjistili, že je pryč.

Jimmy a Joe

Benešov Jimmy je 8 let starý pes německého krátkosrstého ohaře a Joe je 6 let starý pes švýcarského honiče. Oba mají elektrické výcvikové obojky, jsou čipovaní. Jimmy má i tetování, jsou kastrovaní a váží cca 30 kg. Jsou velmi hodní, milý a nekonfliktní. Ztratili se spolu ze zahrady.

Charlie

Mladá Boleslav Charlie je 16 let starý pes. Obojek ani čip nemá, kastrovaný není a váží cca 10 kg. Pejsek je už starý, daleko nedojde, slyší pouze na tleskání. Vypadá jako přerostlý jorkšír. Nevíme zda ho někdo v dobrém úmysl nenaložil do auta. Ztratil se v brzkých ranních hodinách. Prosím o jakoukoli informaci.

Ťapík

Benešov Ťapík je 5 let starý kocour. Na jméno slyší a váží cca 4,5 kg. Nemá obojek ani čip a není kastrovaný. Bázlivý, nedůvěřivý. Při aklimatizaci na jiný domov utekl při nepozornosti z bytu.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!

Přihlášení: