Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad

Online jsme 9-20, infolinka pro akutní případy nonstop

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Nela

České Budějovice Nela je 9 let stará fenka shi-tzu. Obojek nemá, je čipovaná a váží cca 3 kg. Je to chytrá a moc milá fenka, na svůj věk veselá a vitální. Slyší na jméno Nela. Ztratila se v obci Velechvín v brzkých odpoledních hodinách, v okolí našeho domu.

Brie

Praha-západ Brie je 2 roky stará kočka plemene devon rex. Nemá obojek ani čip. Váží cca 3 kg a je kastrovaná. Zvyklá žít doma a chodit pravidelně ven, ale nikdy se netoulala a vždy se vrátila, držela se pouze v okolí.

Kaia

Most Kaia je 1 rok starý čokoládový čivavák. Má hnědý obojek a hnědé výstavní vodítko, je i čipovaný. Není kastrovaný a váží asi 2 kg. Ztratil se při ohňostroji ve 22 hod. Vyskočil z auta s vodítkem a běžel ke Kauflandu.

Max

Bruntál Max je 4 roky starý kříženec německého pinče. Má obojek s telefonním číslem, je i čipovaný. Není kastrovaný. Ztratil se při procházce kousek od domu.

Ole

Vsetín Ole je 14 let starý pudl. Nemá obojek, ale je čipovaný. Není kastrovaný a váží cca 6,5 kg. Je sv. hnědý (šedivý), cca 34cm vysoký, 1 oko má zakalené. Zatoulal se v pozdních večerních hodinách při venčení kolem chalupy v areálu. Dnes ráno v 8 byl viděn v Kněhyni u mateřské školky, šel směrem na Pustevny.

Bárt

Žďár nad Sázavou Bárt je skoro 1,5 roku starý kocour. Na krku má modrý obojek, čip nemá. Je kastrovaný. Mazlivý, má rád děti.

Timmy

Vyškov Timmy je 2 roky starý bengálský kocour. Nemá obojek, ale je čipovaný, kastrovaný a váží asi 5 kg. Má modré oči. Nevrátil se z běžné procházky, normálně chodí domů každý večer.

Megie

Tábor Megi je 7 let stará kočka. Obojek ani čip nemá, je kastrovaná a váží cca 3,5 kg. Nemá ráda jiné kočky a je vůči cizím nedůvěřivá. Je zvyklá chodit ven pravidelně, jak se jí chce, ale nikdy se netoulala.

Sami

Nymburk Sami je 7 let stará kočka. Obojek ani čip nemá, je kastrovaná a váží cca 4 kg. Je spíše plachá, zvyklá především na pobyt doma. Vyvlékla z postroje a utekla od auta. Ztratila se na parkovišti u benzínové pumpy OMV na dálnici D11 u Vrbové Lhoty, ve směru na Hradec Králové. Nenalezena ani po delším pátrání.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!

Přihlášení: