Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad

Online jsme 9-20, infolinka pro akutní případy nonstop

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Koblih

Opava Koblih je cca 2 roky starý celočerný kocour. Obojek ani čip nemá, kastrovaný není a váží cca 5 kg. Je bojácný a nedůvěřivý, ale moc hodný. Zvyklý žít pouze doma, ven chodil jenom výjimečně. Ztratil se v okolí zámku.

Brigita

Znojmo Brigita je 1 rok stará samička amazoňana modročelého. Je kroužkovaná, na své jméno slyší. Ztratila se 14.6. v podvečer v okolí Jaroslavic u Znojma. Pokud ji někde uvidíte, volejte.

Phoebe

Mladá Boleslav Phoebe je 6 měsíců stará modrošedá britská kočka. Obojek nemá, je čipovaná a váží cca 3 kg, kastrovaná ještě není. Slyší na jméno "FÍBÍ".vZvyklá žít pouze doma, ven nechodila. Bude nejspíš vystrašená a někde schovaná, okolí nezná. Za každou informaci budu rád. Děkuji

Beruška

Praha-východ Beruška je 6 měsíců stará černobílá kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží cca 2 kg. Pod dolním rtem má černou tečku. Utekla nechtěně oknem, které otevřel průvan, v okolí to nezná, ven sama nechodila.

Kirké

Plzeň-město Kirké je 3 roky stará mainská mývalí kočka. Nemá obojek, ale je čipovaná. Je kastrovaná a váží asi 7 kg. Je hodná, ale plachá. Není zvyklá být venku, dosud žila jen v bytě s balkonem a dalšími kočkami. Venku bude asi vystrašená, netušíme, jak se dostala ven.

Sany

Olomouc Sany je 8 let starý kříženec. Má šedý antiparazitní a modrý kožený obojek, k němu připnuté cca 6 m dlouhé vodítko. Je čipovaný a váží asi 22 kg. Ztratil se při procházce v lesíku v Příkazích. Je temperamentní, hodný ke všem, zejména k dětem, nemá rád psy - samce. Je celý černý, má bílou náprsenku, a zadní tlapičky trošičku bílé na koncích.

Luna

Praha-město Luna je 2 roky stará kočka. Obojek ni čip nemá, je kastrovaná a váží cca 3 kg. Má specifickou masku na obličeji, je velice plachá, neodchytitelná, bude potřeba zavolat profesionály! V noci utekla oknem v ulici Za Strahovem.

Maja

Kutná Hora Maja je 14 let stará fenka kavalíra. Má bílý antiparazitní obojek, je i čipovaná. Je kastrovaná a váží asi 5 kg. Skoro nevidí a neslyší, chová se tím pádem zmateně, když volně běhá. Zmizela ze zahrady.

Felix

Praha-město Felix je 12 let starý kocour. Na své jméno slyší. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 4 kg. Má bílou náprsenku a bílé chloupky mezi zadníma nohama. Slzí mu oči, má ucpané slzné kanálky. Není zvyklý chodit sám ven, byl jen doma.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!

Přihlášení: