Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad

Online jsme 9-20, infolinka pro akutní případy nonstop

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací dron s termokamerou

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 1290 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Eliška

Praha-východ Eliška je 4 roky stará kočka. Má šedý antiparazitní obojek foresto, čip nemá, je kastrovaná a váží cca 4 kg. Je "polodivoká", lidem se vyhýbá, chytit se nenechá, často vrčela na cizí lidí. Je zvyklá se celý život pohybovat ve vesnici, ale po přestěhování do Jevan se ztratila.

Billie

Kladno Billie je 1,5 roku stará kočka. Obojek ani čip nemá, je kastrovaná a váží cca 3 kg. Je zvyklá doma i venku, ale nikde se netoulala, od sobotního večera nedorazila domů.

Boogie

Nymburk Boogie je 9 měsíců stará mourovatá kočička. Má na sobě antiparazitní obojek, čip nemá, není kastrovaná a váží asi 2,5 kg. Ztratila se večer ze zahrady, nikdy nenocovala mimo dům a vždy se držela výhradně v jeho okolí. Podle posledních informací, jí srazilo auto. Řidič zastavil, snažil se najít majitele. Nepovedlo se mu to, kočičku naložil do auta a odvezl. Doufáme že jí odvezl na nějakou okolní veterinu.

Míša

Klatovy Míša je 10 let starý pes. Obojek nemá, je čipovaný a váží cca 6 kg, kastrovaný není. Je hodný, ale vůči cizím nedůvěřivý. Utekl synovci na procházce v autokempu Annín. Plachý pejsek z útulku. Utekl za hárající fenkou.

Freddie

Pardubice Freddie je 2 roky starý kocour. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný a váží cca 4,5 kg. Je zvyklý být venku i doma, ale převážně spíš doma, nikdy se netoulal. Poznávací znaky - bílá skvrna pod krkem a druhá v tříslech. Srst krásná a lesklá. Je přítulný, neagresivní. Moc prosíme za jakékoli informace. Odměna samozřejmostí.

Bellouš

České Budějovice Bellouš je 3 roky starý kocour. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný a váží cca 5 kg. Žije v lese u řeky. Každý den spí doma, ale přes den je venku. Ráno v pondělí 25.3. odešel a už se nevrátil. Je kastrovaný. Má krásnou srst a je celý černý a na levé straně u fousků má malinkou lysinku.

Maui

Jeseník Mauí je 3 roky starý kocour. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný a váží cca 5 kg. Je zvyklý být doma i venku. Má velmi citlivé trávení, takže se možná ocitne na veterině kvůli průjmu nebo zapáchající stolici. Je to tmavě šedý kocourek s bílými znaky, mazlivý, ale k cizím lidem nedůvěřivý. Odešel z domova v Lipových lázních a už se nevrátil.

Chlupáček

Žďár nad Sázavou Chlupáček je 6 měsíců stará kočka. Obojek ani čip nemá, Hledá se černá kočička, je čerstvě po kastraci a váží cca 3 kg. Slyší na jméno Chlupáček, je zvyklá být spíše doma, ven zašla občas, ale hned se vrátila

Pepík

Praha-východ Pepík je 6 let starý sameček korely šedé. Kroužek nemá, je ochočený a slyší na jméno Pepík. Své jméno si i píská, na pískání jména se hned ozve. Pokud si člověk dá ruku na hlavu přistane na ni.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!

Přihlášení: