Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad

Online jsme 9-20, infolinka pro akutní případy nonstop

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Prdík

Karviná Prdík je 8 let stará fenka. Dnes 10.4. dopoledne se nám po leknutí vymanila z vodítka i obojku, je čipovaná a váží cca 4 kg. Je zřejmě vystresovaná, nachází se v prostředí, které nezná a nechce se nechat chytit. Jinak je ale hodná. Ztratila se v Havířově z parkoviště u sportovní haly Slavie. Naposledy byla spatřena mezi areálem technických služeb a kruhovým objezdem u vlakového nádraží.

Candy

Praha-město Candy je 1 rok stará mourovatá kočka. Nemá obojek ani čip a není kastrovaná. Je milá, přítulná. Ztratila se večer z bytu.

Mia

Hradec Králové Mia je 8 měsíců stará černobílá kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná, zvyklá být doma i venku. Na předních tlapkách má krátké bílé ponožky, na zadních bílé nadkolenky. Od koťátka lehounce přivírala pravé oko, našli jsme ji na ulici jako cca 3 měsíční.

Kočíček

Praha-západ Kočíček je 15 let starý kocour. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Kočíček se ztratil v neděli 4.4.2021 okolo 5 hodiny v ulici ve Stráži v Psárech. Je trošku prošedivělý. Je přátelský a mazlivý. Za jakoukoliv informaci budu moc vděčný.

Čipina (Čipi)

Praha-město Čipi je 9 let stará kočka. Nemá obojek ani čip a váží cca 4 kg. Má nakouslé pravé ucho a je kastrovavná. Ztratila se koncem března z Otovické ulici, kde sdávala na okně růžového domečku. Mohla vlézt do auta nějakému dopravci -DPD, PPL nebo soukr.osobě. Držela se vždy u domu.

Bonie

Kutná Hora Bonie je 6 let stará fena. Má na sobě starší kožený obojek a šedý antiparazitní, je i čipovaná. Váží cca 15 kg. Je kastrovaná. Přátelská a hodná. Chytila stopu zvěře a už nebyla k odvolání.

Česťa

Frýdek-Místek Česťa je 9 měsíců starý mourovatý kocour. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný. Je zvyklý chodit sám ven, má nepřetržitý přístup na zahradu.

Azrael

Olomouc Azrael je roční kocour. Nemá obojek ani čip a neslyší na své jméno. Váží cca 4 kg. Není kastrovaný. Je zvyklý žít jen doma. Místo ztráty ulice Jaromírova, ale může být kdekoli v okolí (Řepčín, Hejčín, apod.). Azrael je bílomour s tzv. Tabby kresbou na čele, bílými špičkami uší, bílými tlapkami a hřbetem a s nestejně zbarvenýma očima.

Polly

Vyškov Polly je 2 roky stará kočka. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Kočička si u nás teprve 14 dní zvykala. Je to adoptivní dvouletá kočička, tříbarevná. Je velice plachá, na což nás paní, u které jsme kočičku adoptovali neupozornila. Nejprve kočička byla stále někde zalezlá, ale pomalu vycházela z úkrytu a přidávala se k našim třem kočkám. Ale pohladit se nenechala. A tak se stalo, že proklouzla na balkon a z 1. patra vyskočila ven. Já jsem ještě spala, balkon ráno otevíral manžel a ten zjistil, že kočka je fuč. Není zvyklá chodit ven.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!

Přihlášení: