Zuzana

Datum ztráty 06.06.2015
Místo ztráty Kozolupy, Kozolupy 43
Telefon 728284351
Jméno Zuzana
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-sever
Plemeno Americký kokršpaněl
Věk 11 let
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Zuzka je 11 let stará fenka křížence Amerického kokra. Na své jméno slyší. Váží cca 20 kg. Je celá černá. Má na sobě červený látková obojek. Je čipovaná (972000000534274). není kastrovaná, ale nehárá. Je trošku obézní. Ztratila se 6.6. ve 21:45 ze zahrady psího hotelu, kde byla na hlídání. Jezdí tam pravidelně, ale nikdy dříve neutekla. Tentokrát se podhrabala ze zahrady pravděpodobně kvůli petardám. Okolí moc nezná. Je hodná, nekonfliktní, mazlivá. Na pamlsek se určitě nalákat nechá. Na cestování autem je zvyklá, sama nastoupí. Je zvyklá pouze na pobyt doma. Vzhledem k věku a váze je spíš líná.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel