Zrzečka

Datum ztráty 14.02.2018
Místo ztráty Frymburk,
Telefon 777361410
Jméno Zrzečka
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Strakonice
Plemeno Evropská kočka 
Věk 13 let
Barva zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Zrzečka je 13 let stará kočka. Na své jméno slyší a váží cca 4 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Důležité poznávací znamení je "mrtvý" ocas, po úrazu páteře ho neovládá a ocásek tedy jen visí. Pravděpodobně vlezla do zakrytování maminčina auta a vyskočila za jízdy mezi Volenicemi a Frymburkem, kdy měla utéct do polí, směr Kalenice. Žije cca 2 roky ve Volenicích č.73,ale nevíme jak velký okruh má zmapovaný a zda dokáže najít cestu zpět. Nejsme si jistí zda "to něco" co maminka zahlédla ve zpětném zrcátku byla Zrzečka. Ale od toho dne se doma neukázala, takže hledáme.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel