Žofré

Datum ztráty 20.09.2015
Místo ztráty Žižkov, Jeseniova 122
Telefon 774881954
Jméno Žofré
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Labradorský retriever
Věk 5 let
Barva Černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Žofré je černý středně velký, hubený a velmi mrštný kříženec labradora. Na své jméno slyší. Váží 16 kg. V době ztráty na sobě měl oranžový obojek. Je čipovaný (972270000200075) . Kastrovaný není. Na zadních nohách má páté drápy (paspárky). Velmi přátelský jak s lidmi, tak s pejsky (hl. fenky). Má mírně zašedivělý čumák a packy, takže vypadá jakoby byl starší. Ztratil se v parku Židovské Pece na Žižkově v noci z neděle na pondělí. Celou noc jsme pátrali, volali a bohužel nic, může být kdekoliv. Prosíme o jakoukoliv pomoc. Děkujeme

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel