Zoe

Datum ztráty 14.05.2015
Místo ztráty Praha, Ruská
Telefon 739301195
Jméno Zoe
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Britská kočka 
Věk 1 rok
Barva světlejší
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kočička se ztratila včera navečer (14.05.2015) v ulici Ruská - Vršovice. Zoe má PP, je menšího vzrůstu a je jí 1 rok. Rasa Britská kočka, samice, světlejší srst. Tetování nemá, ale má čip, bohužel číslo čipu zatím není k dispozici. Žádný obojek na sobě nemá. Povahově je opatrná, ale zároveň hodná. Na pamlsek by se nechala nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 3,5 Kg. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklá pouze na pobyt doma. Otužilá moc není. Má specifický hlas (originálně vrní). Telefon 739301195

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel