Vili

Datum ztráty 17.04.2015
Místo ztráty Tlučná, Pod Krimichem 748
Telefon +420608660099
Odměna ANO
Jméno Vili
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-sever
Plemeno Brakýř jezevčíkovitý
Věk 15 měsíců
Barva Jelení červeň
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Vili je 15 měsíců starý pes, plemeno Brakýř jezevčíkovitý. Váží 15 kg. Srst - jelení červeň. Je to lovecký pes, má zahraniční čip č. 688052000051670. Tetovaný není, kastrovaný také ne. Obojek na sobě žádný neměl. Vili se zaběhl 17.4.15 v lese mezi obcemi Tlučná, Vejprnice, Vochov a Kozolupy. Je společenský, nekonfliktní, hravý, zvyklý na pobyt v bytě. Cizích lidí se nebojí, ostatní pejsky snáší dobře. Okolí ztráty zná, vždy když utekl, tak se vrátil. Voda mu nevadí, je to plavec. Je zvyklý jezdit v autě. Fyzicky je velice aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel